Basiscursus Oracle Primavera P6 Client

Vanaf: 998,00 Excl. BTW

Klassikaal – Online – Incompany

Tijdens deze cursus leert u hoe u projecten gemakkelijker kunt inrichten en managen met behulp van Oracle Primavera P6 Client. De cursus is opgebouwd aan de hand van presentaties, workshops en praktijkcases zodat u voornamelijk zelf praktisch leert omgaan met de software. Aan het einde van de cursus bent u in staat om complexe planningen beter te beheren en uw projecten gerichter uit te voeren door middel van Oracle Primavera P6 Client.

Onderwerpen tijdens de cursus Oracle Primavera P6 Client Basis

Dag 1:

  • Inloggen en navigeren
  • Gebruikersvoorkeuren
  • Aanmaken van projecten
  • Work Breakdown Structures
  • Activiteiten en mijlpalen
  • Aanbrengen afhankelijkheden
  • Doorrekenen van de planning
  • Bepalen van het kritische pad

Dag 2:

  • Werken met kalenders
  • Werken met primaire beperkingen
  • Activiteiten codes
  • Groeperen en filters
  • Opmaken van de weergave
  • Baselijnen
  • Updaten van de planning
  • Vergelijken van planningen
  • Printen

Deze cursus is met name bedoeld voor projectplanners. Ervaring in het maken van projectplanningen is een pre. Heeft u deze kennis niet dan raden wij u aan eerst de cursus projectplanning te volgen. Tijdens de cursus maakt u gebruik van de laatste versie van Oracle Primavera P6 Client


Kies het aantal deelnemers, type en de cursusdatum (eerste cursusdag) 

Heeft u vragen over ons cursusrooster? Neem dan contact op via tel: 010-2707011.

Beschrijving

Duur
2 dagen


Cursusboeken en workshops
Inclusief cursusboek en cursusmaterialen.


Catering en lunches
Tijdens onze klassikale cursussen wordt u een lunch aangeboden. Volgt u een dieet, wilt u halal eten of heeft u speciale wensen, neem dan contact op om de mogelijkheden te bespreken.


Spreektaal
Klassikaal in Rotterdam – Nederlands
Online via Microsoft Teams – Engels of Nederlands


Taal cursusmateriaal
Wij proberen zoveel mogelijk gebruik te maken van Nederlandstalig cursusmateriaal tijdens onze klassikale cursussen. Echter maken wij ook gebruik van Engelstalige begrippen, definities en teksten indien dit noodzakelijk is. Tijdens de online cursussen gebruiken wij Engelstalig cursusmateriaal.


Tijdzone
UTC +01:00 Lokale tijd in Europe / Amsterdam


Lestijden
Incompany | Volgens afspraak
Online via Microsoft Teams | 09:00 – 16:30
Rotterdam Klassikaal | 09:00 – 16:30


Minimum aantal deelnemers
4 deelnemers.


EQF Level
6 – Bachelor


Examen
Geen examen


Getuigschrift
Certificaat van deelname


Kwaliteit
Wij zijn de educatieve business unit van de Aram Group, kennispartner in projectbeheersing en projectmanagementsoftware als Oracle Primavera. Wij verzorgen opleidingen in het vak waarin wij al meer dan 25 jaar actief zijn en beste opleider van Nederland zijn geworden. Kiest u voor een cursus Oracle Primavera bij de Aram Academy BV, dan kiest u voor kwaliteit.

 

Andere suggesties…